Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!!

Zapraszamy do zamawiania obiadów na październik 2020.

 

×

Rozkład

Szanowi Państwo,

Rozkład zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2020/2021.

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

13.35-14.20

Trening Edukreatywności 
dla uczniów klas I 

Renata Ossowska

 

Planszówki dla mądrej główki
dla uczniów klas I-III

Ewa Herkowiak

 

Planszówki dla mądrej główki
dla uczniów klas I-III (gr. 1)

Ewa Kasperek

 

Bokworms - koła czytelnicze
dla uczniów klas III (gr. 2)

Aleksandra Gruszczyńska

 

14.25-15.10

Zajęcia Sportowe Futurki
dla uczniów klas I-III

Radosław Witkowski

 

15.15-16.00

Zajęcia Sportowe SKS Bonum Futurum                                  dla uczniów klas IV-VI

Radosław Witkowski

 

WTOREK

 

13.35-14.20

Szachy dla początkujących
dla uczniów klas I-III

Weronika Masiota

 

Robótki Ręczne
dla uczniów klas I-VI

Maria Maćkowiak

 

14.20-15.05

Zajęcia Sportowe Futurki
dla uczniów klas I-III

Dawid Nitka

 

15.10-15.55

Koło kreatywno-plastyczne
dla uczniów klas IV-VI

Maria Kielich

 

Tuturing Indywidualny
dla uczniów klasy Vb

Marta Guner

 
 

16.00-16.45

Przygotowanie do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Maria Pawełczak-Lewandowska

 

ŚRODA

 

13.35-14.20

Pędzelek Koło plastyczne
dla uczniów klasy II i III  

Monika Samborska

 

MŁODY ARTYSTA  koło plastyczne
dla uczniów klas I

Renata Ossowska

 

15.10-15.55

Robótki Ręczne
dla uczniów klas I-VI

Maria Maćkowiak

 

Zajęcia sportowe  SKS Bonum Futurum
dla uczniów klas V-VI 

Radosław Witkowski

 

Edu-Kodowanie
dla uczniów klas V-VI

Agnieszka Pielecha

 

16.00-16.45

Zajęcia sportowe
SKS Bonum Futurum
dla uczniów klasy IV i VII

Radosław Witkowski

 
 

CZWARTEK

 

13.35-14.20

Trening Edukreatywności
dla uczniów klas II i III

Renata Ossowska

 
 

Little Travellers - koło podróżnicze
dla uczniów klas I

Aleksandra Gruszczyńska

 
 

14.25-15.10

Zajęcia sportowe Futurki
dla uczniów klas I-III

Dawid Nitka

 

16.00-16.45

Kółko Przyrodnicze
dla uczniów klas IV-V

Róża Andrzejczak

 

PIĄTEK

 

7.40-8.25

Level up - przygotowanie do konkursów                                        dla uczniów klas VII i VIII

Magdalena Kustosz

 

Fun with English
dla uczniów klas V

Julietta Jones

 

12.45-13.30

Little Bookworms
kółko czytelnicze z elementami plastyki
dla uczniów klasy II

Aleksandra Gruszczyńska

 

15.00-15.45

Szach Mat – szachy kontynuacja
dla uczniów klas I-III

Weronika Masiota

 

15.45-16.30

Zajęcia z etyki

Weronika Masiota

 

 

 

 

 

Kontakt

Niepubliczna Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa "Bonum Futurum"

ul. Kalinowa 13, 63-004 Tulce

Zadzwoń do nas+48 61 22 22 360